Tworzenie stron internetowych Projektowanie stron Web-md Sochaczew Michał Dąbrowski

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych które sprzedają

Sklepy internetowe, zwane również e-sklepami, stanowią nowoczesne rozszerzenie tradycyjnego handlu, umożliwiając konsumentom wygodne zakupy bez konieczności opuszczania swoich domów. Ta forma handlu online zapewnia klientom szeroki dostęp do różnorodnych produktów i usług, obejmujących tak różnorodne dziedziny jak odzież, elektronika, kosmetyki, meble, książki i wiele więcej.

Zakupy online w sklepach internetowych stają się coraz bardziej popularne, ponieważ oferują one nie tylko wygodę, ale także bogactwo opcji wyboru i konkurencyjne ceny. Małe firmy i duże korporacje prowadzą swoje e-sklepy, aby dotrzeć do szerokiego grona klientów i skorzystać z rosnącej tendencji do preferowania zakupów online.

Otrzymaj darmową wycenę

Wypełnij krótki formularz kontaktowy a w ciągu chwili odezwę się do Ciebie

e-commerce

Sprzedawaj produkty 24/7 dzięki sklepowi www

Korzyści z korzystania ze sklepów internetowych są liczne. Pozwalają one na zakupy o każdej porze, przez całą dobę, co jest wyjątkowo wygodne dla klientów. Dodatkowo, sklepy online często oferują bogatszy asortyment niż tradycyjne sklepy, umożliwiając łatwe porównywanie cen i cech produktów.

W skrócie, sklepy internetowe to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia wygodne i efektywne zakupy online. Pozwala na szeroki wybór produktów, prostsze porównywanie cen i dostawę bezpośrednio do domu. Wprowadzają zmiany w sposobie, w jaki ludzie dokonują zakupów, uczyniwszy handel bardziej dostępnym, wygodnym i globalnym.

Prezentuj swoją markę na najwyższym poziomie

Sklep internetowy z pełną funkcjonalnością

Sprzedawaj swoje produkty w pełnym skonfigurowanym sklepem internetowym. Wszystkie funkcjonalności takie jak płatności online, wysyłka z różnymi dostawcami, wystawianie faktur zostaną podpięte w Twoim sklepie www. Posiadasz swój sklep stacjonarny? Nie czekaj, zwiększ zasięg sprzedaży w Internecie.

sklepy internetowe sochaczew sklep www
Portale blogowe sochaczew

Sprzedawaj swoje oprogramowanie, treści

Sklep internetowy z wirtualnymi przedmiotami

Sklepy internetowe oferujące wirtualne przedmioty, takie jak oprogramowanie, e-booki i inne cyfrowe produkty, są teraz na topie! Platforma sprzedaży która nie tylko estetycznie prezentuje produkty, ale także zapewnia użytkownikom intuicyjne i przyjemne doświadczenie zakupowe. W tym sklepie nie potrzebujesz mieć podpiętej np. wysyłki. Dzięki temu sklepowi jesteś w wstanie utworzyć swój pasywny dochód

Krok po kroku

Etapy projektowania sklepów www

Rozmowy
Analiza potrzeb

Analiza potrzeb to proces zbierania i badania informacji, aby zrozumieć oczekiwania, cele i wymagania. Pozwali mi to na dostosowanie odpowiednich rozwiązań, zapewniając dla Ciebie optymalne rezultaty i satysfakcję z realizowanego projektu.

Projekt i struktura strony
Wstępna koncepcja

Otrzymasz ode mnie wstępna strukturę strony, który pozwoli Tobie na zwizualizowanie projektu. Zapewnia jasne i konkretne wskazówki, aby twój projekt spełniał Twoje oczekiwania i dostarczał wartość dla Twojej firmy.

Rozpoczęcie prac
Akceptacja i wdrożenie

Instalacja konfiguracja domeny, hostingu. Projektowanie oraz implementacja projektu od A do Z  według przygotowanej i zaakceptowanej  koncepcji. Dodatkowo wdrożone są wszelakie integracji np. płatności online

Modyfikacje
Testowanie oraz poprawki

Gotowa strona przechodzi przez etap testowania, w trakcie którego sprawdzane są wszystkie funkcje pod kątem działania i responsywności. Po wykryciu ewentualnych błędów lub niedociągnięć następują poprawki.

Pielęgnacja
Dalsza konserwacja i rozwój

Po uruchomieniu sklepu klient decydujesz c się na dalszą współpracę - opieką, aktualizacje lub dalszym rozwojem strony internetowej np. dalszym  pozycjonowaniem

Gotowy załóżyć swój e-sklep?
Gotowy rozwinąć swój biznes? Stwórz swój własny sklep online i podbij rynek! Dzięki platformie możesz łatwo zarządzać swoim asortymentem, dotrzeć do większej liczby klientów i rozwijać swój biznes. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Odnowa i modernizacja stron www

zdobądź więcej klientów na Twoje produkty

Dlaczego posiadanie sklepu internetowego się opłaca?

> Dostępność 24/7

Twój e-sklep jest otwarty przez całą dobę, co pozwala klientom dokonywać zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, co może przyciągnąć osoby pracujące w nietypowych godzinach

> Mniejsze koszty operacyjne

Sklepy internetowe często mają niższe koszty operacyjne w porównaniu do tradycyjnych sklepów stacjonarnych. Nie trzeba ponosić kosztów związanych z wynajmem lokalu, utrzymaniem personelu na miejscu

> Pasywny dochód

Dzięki posiadaniu sklepu www możesz czerpać korzyści z dochodu pasywnego. Ten rodzaj dochodu może być generowany poprzez wyświetlanie reklam lub sprzedaż produktów cyfrowych.

ZAPOZNAJ SIĘ Z MOIMI REALIZACJAMI

Przykładowe realizacje sklepów internetowych

MKC-DREW

MKC-DREW
___
Sochaczew

Popus - artykuł biurowe

Popuś - Artykuły biurowe oraz szkolne
Sklep internetowy
___
Sochaczew

Masis logistics strona www

Leather Haven
___
Sochaczew

Crosspark strona www

Excelore
___
Sochaczew

Riviacosmetics

Riviacosmetics
___
Sochaczew

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.

Skontaktuj się już teraz w sprawie Twojego e-sklepu

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę

570 031 141

Zadzwoń oraz porozmawiajmy na temat Twojego sklepu internetowego

kontakt@web-md.pl

Napisz wiadomość mailową oraz otrzymaj darmową wycenę

Co o mnie piszą

Zapoznaj się z opiniami moich klientów

Mateusz Rychłowski
Mateusz Rychłowski
2024-04-13
Świetny specjalista, polecam
Kuba
Kuba
2024-04-04
Polecam Pana Michała. Od samego początku współpracy widać zaangażowanie oraz profesjonalizm, a efekty końcowe są naprawdę świetne. Nie wyobrażam sobie lepszej pomocy niż ta, którą otrzymaliśmy od Pana Michała. Polecam!
Monika Niewiadomska
Monika Niewiadomska
2024-04-03
Świetna współpraca, świetne wykończenie oraz komunikatywność. Polecam pana Michała każdemu!
Agnieszka Owczarek
Agnieszka Owczarek
2024-04-01
Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Michała. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego jak i całej komunikacji w trakcie tworzenia strony. Daje 5/5 😁
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak
2024-01-05
Dobra robota🙂 Strona wygląda pięknie tak jak sobie wyobrażałem🙂 Gorąco Polecam🙂
MR kUBa
MR kUBa
2023-11-21
Bardzo polecam usługi tej firmy, jestem bardzo zadowolony z stworzonej strony przez Pana Michała. Profesjonalizm, super kontakt i pomoc po wykonaniu usługi jest nieoceniona. Pozdrawiam.
Volodya Yayloyan
Volodya Yayloyan
2023-11-17
Profesjonalne podejście, błyskawiczna realizacja, wszystko dopracowane co do najmniejszego detalu. Z czystym sumieniem polecam każdemu usługi firmy Web-MD.
Patrycja Szymańska
Patrycja Szymańska
2023-11-05
Bardzo polecam usługi Pana Michała. Wykonywane usługi na najwyższym poziomie oraz świetne zrozumienie oczekiwań oraz potrzeb klienta.
Katarzyna W
Katarzyna W
2023-11-05
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w ramach tworzenia stron internetowych oraz dbania o ich utrzymanie. Michał ma duże umiejętności techniczne, jest bardzo sympatyczny i komunikatywny, dlatego współpraca przebiega bardzo komfortowo.

FAQ

Najczęstsze zadawane pytania w zakresie tworzenia stron www

Co jest potrzebne, aby rozpocząć projekt tworzenia sklepu internetowego?

Aby rozpocząć projekt tworzenia sklepu internetowego, potrzebuje od Ciebie kilku kluczowych informacji, takich jak: rodzaj produktów/usług, jakie chcesz sprzedawać, czy masz już logo i grafiki firmowe oraz czy potrzebujesz integracji z systemami płatności czy wysyłkowymi.

Jak długo trwa proces tworzenia sklepu internetowego?

Czas potrzebny na stworzenie sklepu internetowego zależy od wielu czynników, takich jak jego złożoność, ilość funkcji i dostępność materiałów od klienta. Zazwyczaj proces ten trwa od kilku tygodni.

Czy będę mógł/mogła zarządzać zawartością mojego sklepu internetowego samodzielnie?

Tak, większość platform e-commerce oferuje prosty interfejs do zarządzania zawartością sklepu, umożliwiający dodawanie produktów, edycję treści, zarządzanie zamówieniami i wiele więcej. 

Jakie są koszty związane z tworzeniem sklepu internetowego?

Koszty związane z tworzeniem sklepu internetowego mogą się różnić w zależności od jego złożoności i wymagań. Przed rozpoczęciem projektu omówię z Tobą szczegółowo wszystkie koszty, w tym opłaty za projektowanie, hosting, domenę, integracje z systemami płatności itp.

Czy oferujesz wsparcie techniczne po uruchomieniu sklepu?

Tak, oferuję kompleksowe wsparcie techniczne po uruchomieniu sklepu, aby zapewnić Ci spokojny start i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów. W zależności od potrzeb mogę również zaoferować dodatkowe usługi wsparcia technicznego.

Michał Dąbrowski © 2024 
All Rights Reserved