webmd Sochaczew

Kontakt

skontaktuj się

Kontakt

Strony www

570 031 141

Zadzwoń oraz porozmawiajmy na temat Twojej strony www

kontakt@web-md.pl

Napisz wiadomość mailową oraz otrzymaj darmową wycenę

web.md

Wpadnij na mój Facebook oraz bądź na bieżąco z nowościami

wypełnij formularz kontaktowy i wyślij do mnie wiadomość

Skontaktuj się i porozmawiajmy o Twojej przyszłej stronie www

Najczęstsze zadawane pytania

FAQ

Strony www

Tworzenie strony internetowej lub sklepu online jest zależne od złożoności projektu. Aby dokładnie wycenić koszta związane z utworzeniem danej strony, wykonuje wstępny wywiad (brief) z klientem. Następnie po otrzymaniu wszystkich najpotrzebniejszych informacji przekazuje feedback o całkowitych kosztach.   

Koszty dodatkowe to ewentualny hosting, domena (jeżeli klient woli wybrać na własną ręke serwer) i opcjonalnie wsparcie techniczne po wdrożeniu strony. 

Czas trwania tworzenia strony internetowej zależy od projektu. Strona jednostronicowa może być gotowa w kilka dni, a bardziej zaawansowane projekty mogą wymagać kilka tygodni / miesięcy. Dokładny termin zostanie dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Najpotrzebniejszymi materiałami są podstawowe informacje o działalności, logotyp oraz ewentualne zdjęcia (np. pomieszczeń, wykonywanych usług). 

W zależności porozumienia, treści na stronę możemy utworzyć zgodnie z zasadami SEO za pomocą AI. Jeżeli klient posiada własne utworzone teksty, możemy użyć również ich.

Tak, oczywiście. Każdemu klientowi po wdrożeniu projektu, proponuję współpracę długoterminową w zakresie aktualizacji systemu, nakładania ewentualnych zmian.

Pamiętaj. Aktualizowanie strony jest ważne, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo, poprawia wygląd i funkcjonalność, wpływa na pozycję w wynikach wyszukiwania, zachowuje kompatybilność z nowymi urządzeniami i dostosowuje stronę do potrzeb użytkowników.