Web md

Tworzenie stron internetwowych, projekty graficzne Sochaczew

Strona responsywna (RWD) czym jest i dlaczego to jest ważne

Strona responsywna (RWD) czym jest i dlaczego to jest ważne

Ponieważ coraz więcej osób uzyskuje dostęp do Internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety itd. RWD inaczej responsywne projektowanie stron internetowych stało się bardzo ważne. Projektowanie responsywne polega na tworzeniu stron internetowych, które są optymalnie wyświetlane na różnych urządzeniach, co oznacza, że ​​strony wyglądają i działają dobrze zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

Responsywne projektowanie jest ważne z kilku powodów:

1. Poprawia użyteczność witryny: jeśli witryna nie jest responsywna, nawigacja na urządzeniu mobilnym może być trudna, co może prowadzić do frustracji użytkowników i odwiedzania witryny.

2. Zwiększona widoczność w wyszukiwarkach: Google preferuje responsywne strony i może je lepiej indeksować, co prowadzi do lepszej optymalizacji strony pod SEO. Dzięki temu Twoja strona lepszy wyniki wyszukiwania.

3. Oszczędza czas i pieniądze: Tworzenie różnych wersji stron dla różnych urządzeń jest czasochłonne i kosztowne. Responsywna witryna pozwala uniknąć tych kosztów, ponieważ strony są tworzone tylko raz i dostosowują się do różnych urządzeń.

4. Responsywna strona internetowa pozwoli Ci na szybsze ładowanie się strony na urządzeniach mobilnych. Statystycznie czym dłuższe ładowanie strony tym mniej klientów wchodzi na Twoją witrynę.

5. Zaufanie do marki: Dzięki stronie responsywnej, użytkownik może mieć więcej zaufania dla Twojej marki. Dbanie o detale zawsze dobrze świadczy oraz zachęca do skorzystanie akurat z Twoich usług

Podsumowując, responsywne projektowanie stron internetowych jest bardzo ważne obecnie przy Tworzeniu stron www. Poprawia m.in. użyteczność strony, zwiększa widoczność w wyszukiwarkach, oszczędza Twój czas i pieniądze. oraz zwiększa ruch na stronie.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Tworzenie stron internetowych oraz projektów graficznych

Cześć! Mam na imię Michał.

Ukończyłem kierunek I stopnia Informatyki o specjalizacji Inżynieria oprogramowania na SAN w Warszawie. Tworzę strony internetowe od 4 lat. Wraz z rozwojem trendów oraz technologii udoskonalam wiedzę w tym zakresie, tak aby dostarczyć atrakcyjny nowoczesny projekt.

Obecnie zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system CMS WordPress. Obecnie jest najbardziej popularnym oraz posiada masę integralności pozwalające utworzyć każdą stronę którą zażyczy sobie klient