Web md

Tworzenie stron internetwowych, projekty graficzne Sochaczew

Korzyści posiadania strony internetowej

Korzyści posiadania strony internetowej

Jak dobrze wiemy, praktycznie wszystko ma swoje zalety oraz wady. Nie inaczej jest ze stronami internetowymi. Do wad na pewno zaliczymy…… koszty związane z utrzymaniem danej strony internetowej. Domena + serwer w zależności od wybranego przez nas hostingu wyniesie nas w ciągu roku 150 – 500 zł 

Do podstawowych zalet zaliczamy:

Wizerunek

Firmowe strony www budują wiarygodność oraz zaufanie u klienta. Posiadanie jej powoduje kompetentność oraz poczucie nowoczesności firmy.

Sprzedaż

Główną zaletą strony internetowej jest zwiększenie sprzedaży. Pomagają w dotarciu do większej liczby osób i zaoferować im produkty lub usługi, których szukają.

Wygoda

Dostarcza najważniejsze informacje o firmie, m.in: usługach, produktach, kontakcie itd. Ty zyskujesz czas oraz mniej telefonów, a klient posiada wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki.

Zasięgi

Strona internetowa jest całodobową reklamą w Internecie. Dzięki niej nie tylko zaprezentujesz swoją ofertę oraz usługi, ale też będziesz miał szanse na znalezienie nowych klientów.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Tworzenie stron internetowych oraz projektów graficznych

Cześć! Mam na imię Michał.

Ukończyłem kierunek I stopnia Informatyki o specjalizacji Inżynieria oprogramowania na SAN w Warszawie. Tworzę strony internetowe od 4 lat. Wraz z rozwojem trendów oraz technologii udoskonalam wiedzę w tym zakresie, tak aby dostarczyć atrakcyjny nowoczesny projekt.

Obecnie zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system CMS WordPress. Obecnie jest najbardziej popularnym oraz posiada masę integralności pozwalające utworzyć każdą stronę którą zażyczy sobie klient