webmd Sochaczew

Dlaczego Twoja firma musi posiadać stronę www?

Dlaczego Twoja firma musi posiadać stronę www?

Chcąc zmaksymalizować zysków, inwestycja w stronę www to strzał w dziesiątkę. W dzisiejszych czasach technologii posiadanie firmowej strony internetowej to standard. Wspomaga to w różnych kwestiach działalność oraz posiada wiele zalet.

Dlaczego firma musi posiadać stronę www?

|#1 Wiarygodność firmy

Własna strona www firmy to miejsce, gdzie mamy klienta na wyłączność z nasza marką. Użytkownik internetowy ocenia jakość oraz wyrabia opinię na temat firmy w oparciu o wygląd strony. Nowoczesna oraz funkcjonalna strona internetowa ukazuje klientowi profesjonalizm firmy. Łatwy i szybki dostęp do informacji o firmie, usługach to w obecnych czasach wymóg klientów. Oczywiście osoba odwiedzająca jest świadoma że podana firma istnieje…

|#2 Reklama 24/7

Jednorazowa opłata za projekt strony oraz coroczne odnowienie hostingu oraz domeny, to nic w porównaniu z ewentualnymi zyskami. Można powiedzieć, że raz na rok opłacamy za reklamę w Internecie która widnieje w sieci przez 24/7.

|#3 Obsługa całodobowa

Tak jak w przypadku reklamy, strona jest całodobową obsługą internetową Twojej firmy. Statystycznie z roku na rok coraz więcej osób korzysta z Internetu, a Internet jest pierwszym wyborem jeśli chodzi o wyszukiwanie produktów oraz usług.

|#4 E-commerce

Nie jest tajemnicą, że sklepy internetowe jest przyszłościowa branża. Coraz więcej sklepów stacjonarnych otwiera swój sklep w Internecie. Porównując koszty związane z utrzymaniem lokalu albo i kilku lokali, do tego magazyn. Niektórym spółką wychodzi o wiele korzystniej zamknięcie lokali oraz inwestycja w E-commerce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Michał Dąbrowski - tworzenie i modernizacja stron www Sochaczew

Cześć! Mam na imię Michał.

Ukończyłem kierunek I stopnia Informatyki o specjalizacji Inżynieria oprogramowania na SAN w Warszawie. Tworzę strony internetowe od 4 lat. Wraz z rozwojem trendów oraz technologii udoskonalam wiedzę w tym zakresie, tak aby dostarczyć atrakcyjny nowoczesny projekt.

Obecnie zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system CMS WordPress. Obecnie jest najbardziej popularnym oraz posiada masę integralności pozwalające utworzyć każdą stronę którą zażyczy sobie klient